Video

İş Konuşmayalım – Barış Akyürek

Türkiye’nin dijital liderlerini daha yakından tanımak için başlattığımız “İş Konuşmayalım” video serimizin 3. bölümü yayında!

Insider’ın yepyeni video serisi “İş Konuşmayalım” yayında! İş dünyasına yön veren isimleri iş hayatları dışında daha yakından tanımak için Insider Türkiye Direktörü Kerem Bozokluoğlu ile kaydettiğimiz video serisi “İş Konuşmayalım”ın yeni bölüm konuğu ise Mavi Chief E-Commerce Officer Barış Akyürek.

Barış Akyürek Kimdir?

2002 Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olan Barış Akyürek, İstanbul Kültür Üniversitesi Finans Yönetimi yüksek lisans derecesine sahiptir. Profesyonel iş hayatına 2002 yılında Citibank’ta Bireysel Bankacılık bölümünde başlayan olan Barış Akyürek, 2008 yılında Boyner’de çalışmaya başlamıştır. Morhipo.com’da IT, İş Geliştirme ve Bütçelemeden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almıştır. Hızlıal.com’da IT, İş Geliştirme ve Bütçelemeden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır. 2015 yılında Boyner bünyesine geri dönen Barış Akyürek, Beymen “E-Ticaret Direktörü” olarak çalışmıştır. 2016 yılında “Wepublic Business Director” olarak görevlendirilmiştir. 2017 yılında ise mevcut görevine ek olarak “Boyner E-Ticaret Direktörü” görevini üstlenmiştir. Barış Akyürek 1 Kasım 2017’den bu yana Mavi’de Chief E-Commerce Officer olarak çalışmaktadır.

Kerem Bozokluoglu

Kariyerime Vatanbilgisyar'da Online satışların arttırılması ve organize edilmesi çalışmalarını yaparak başladım 8 yıllık Vatanbilgisayar deneyimimden sonra Mediamarkt Türkiye ekibinde Dijital Marketing ve Web Sitesi kampanya yönetimi ekibinin başına geçtim. 3 yıllık Mediamarkt serüvenin ardından Türkiye'nin en önemli teknoloji firmalarından biri olan Insider'da Stratejik Hesap Yöneticisi olarak yeni bir maceraya başladım. 2014 yılından bu zamana kadar Türkiye de bir çok firmanın başarı hikayesinde yol alma fırsatım oldu. Şu anda Türkiye Ülke Müdürü olarak 40 kişilik bir ekiple 300 den fazla firmaya kişiselleştirme, dönüşüm iyileştirme ve kullanıcı alışkanlıklarına göre performans yönetimi konusunda hizmet veriyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu