Video

Başarı Hikayeleri – Sena Mengül

Bir çoğumuzun hayatımızda anlatacak hikayesi bile yokken bazı insanlar hem kendileri hem de etrafındakiler için bir sürü hikaye biriktiriyorlar. Sena ile İŞ’te Zonguldak’ın nasıl fikirleştiği ve bu hikayenin nasıl olgunlaşmaya başladığını konuştuk.

Bir çoğumuz yaşadığımız ve büyüdüğümüz yerlerden kopup başka memleketlerde farklı hayatlara başlıyoruz. Halbuki bizi biz yapan değerler büyürken gördüklerimiz, yaşadıklarımız ve deneyimlediklerimiz oluyor. İŞ’te Zonguldak hikayesi de tam olarak bu noktada başlıyor.

Kerem Bozokluoglu

Kariyerime Vatanbilgisyar'da Online satışların arttırılması ve organize edilmesi çalışmalarını yaparak başladım 8 yıllık Vatanbilgisayar deneyimimden sonra Mediamarkt Türkiye ekibinde Dijital Marketing ve Web Sitesi kampanya yönetimi ekibinin başına geçtim. 3 yıllık Mediamarkt serüvenin ardından Türkiye'nin en önemli teknoloji firmalarından biri olan Insider'da Stratejik Hesap Yöneticisi olarak yeni bir maceraya başladım. 2014 yılından bu zamana kadar Türkiye de bir çok firmanın başarı hikayesinde yol alma fırsatım oldu. Şu anda Türkiye Ülke Müdürü olarak 40 kişilik bir ekiple 300 den fazla firmaya kişiselleştirme, dönüşüm iyileştirme ve kullanıcı alışkanlıklarına göre performans yönetimi konusunda hizmet veriyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu