Video

Başarı Hikayeleri – Cansu Akyar

Cansu Akyar ile İngiltere’ye Ankara anlaşması ile nasıl gittiğini, hayatını nasıl kurduğunu ve en zorlandığı şeyleri konuştuk. Ülkemizde her geçen gün zorlaşan ekonomik sıkıntılar nedeni ile gençlerin hayali bir şekilde Türkiye’de eğitimini tamamladıktan sonra yurtdışında ya eğitimini tamamlamak ya da bir şekilde iş kurup hayatını orada kurmak oluyor.

Cansu Akyar da bu hayalini gerçekleştiren gençlerimizden birisi. Okuldan mezun olduktan sonra Türkiye’de işe başlayan ve sonrasında Ankara Anlaşması kapsamında başvurularını yapıp İngiltereye giden Cansu hikayesini ilk defa benimle paylaştı. Pandemi gibi zor koşulların hayatımıza girdiği bir dönemde bu tercihi yapmak zorunda kalan Cansu ile tüm detayları konuşmaya ve merak edilen sorulara cevap bulmaya çalıştım.

Neler Konuştuk

  • Ingiltereye gitmeye nasıl karar verdin?
  • Pandemi sürecinde bilmediğin bir ülkede neler yaşadın?
  • Ingiltere de hayat pahalı mı?
  • Seni en çok zorlayan şey ne oldu?
  • Türkiye’ye dönmeyi düşünüyor musun?
  • En çok neyi özledin?
  • Kendinle gurur duyuyor musun?
  • Sana nasıl ulaşabilirler?

Kerem Bozokluoglu

Kariyerime Vatanbilgisyar'da Online satışların arttırılması ve organize edilmesi çalışmalarını yaparak başladım 8 yıllık Vatanbilgisayar deneyimimden sonra Mediamarkt Türkiye ekibinde Dijital Marketing ve Web Sitesi kampanya yönetimi ekibinin başına geçtim. 3 yıllık Mediamarkt serüvenin ardından Türkiye'nin en önemli teknoloji firmalarından biri olan Insider'da Stratejik Hesap Yöneticisi olarak yeni bir maceraya başladım. 2014 yılından bu zamana kadar Türkiye de bir çok firmanın başarı hikayesinde yol alma fırsatım oldu. Şu anda Türkiye Ülke Müdürü olarak 40 kişilik bir ekiple 300 den fazla firmaya kişiselleştirme, dönüşüm iyileştirme ve kullanıcı alışkanlıklarına göre performans yönetimi konusunda hizmet veriyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu