Video

İş Konuşmayalım – Mehmet Türkel

Insider Türkiye ile birlikte organize ettiğim İş Konuşmayalım’ın etkinliğinin 2. Sezonu başladı. Bu serinin 1.bölümünde Penti E-Ticaret Direktörü Mehmet Türkel’i programımızın geleneksel soruları konuk ettik. Mehmet’in ilk parasını nasıl kazandığı, hafta sonraları kendisine zaman ayırmak için neler yaptığı ve Eşkiya filminden neden korktuğu gibi detaylardan bahsettik.

İş Konuşmayalım’ın 2. Sezonunda yenilikler bulacaksınız. Bunlardan ilki olan 3’lük bölümü oldukça eğlenceli geçti. Son saniye soruları ile 5 saniye içinde cevaplar vermeye çalışan konuklarım her attıkları üçlük için puan kazanacaklar ve sezon sonunda en çok puanı alanlar sürpriz bir hediye ile karşılaşacak.

2. Sezon 1. Bölümde Neler Konuştuk

  • Mehmet Türkel Kimdir?
  • Türkel’in hayatta onu yataktan kaldıran motivasyonu nedir.
  • Sağlıklı yaşamak için hangi mobil uygulamaları kullanıyor.
  • İlk defa para kazandığında kaç yaşındaydı?
  • Bir birey olarak en büyük liderlik zorluğu nedir?
  • Kendisinde bulduğu tuhaf/ilginç bir özelliği nedir?

Mehmet Türkel Kimdir?

E-ticaret lideri Mehmet Türkel, 1983 İstanbul doğumlu. Evli ve bir çocuk sahibi. E-ticarette 18 yıllık bir tecrübeye sahip. Türkel’in e-ticaret serüveni 2004 yılında Bascuda.com’da başlamış. Penti firmasında 2021 itibari ile görevini yöneten Türkel, 17 yıllık bir e-ticaret deneyimi yaşadı. Bu süreçte Ebebek, Weblebi.com, Bascuda.com ve Joker firmalarında e-ticaret yöneticiliği ve kategori yönetimi gibi alanlarda deneyim kazanmış.

Bakalım bir sonraki konuğumuz kim olacak? İş Konuşmayalım’ın yeni bölümlerinden haberdar olmak için Insider Türkiye YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Kerem Bozokluoglu

Kariyerime Vatanbilgisyar'da Online satışların arttırılması ve organize edilmesi çalışmalarını yaparak başladım 8 yıllık Vatanbilgisayar deneyimimden sonra Mediamarkt Türkiye ekibinde Dijital Marketing ve Web Sitesi kampanya yönetimi ekibinin başına geçtim. 3 yıllık Mediamarkt serüvenin ardından Türkiye'nin en önemli teknoloji firmalarından biri olan Insider'da Stratejik Hesap Yöneticisi olarak yeni bir maceraya başladım. 2014 yılından bu zamana kadar Türkiye de bir çok firmanın başarı hikayesinde yol alma fırsatım oldu. Şu anda Türkiye Ülke Müdürü olarak 40 kişilik bir ekiple 300 den fazla firmaya kişiselleştirme, dönüşüm iyileştirme ve kullanıcı alışkanlıklarına göre performans yönetimi konusunda hizmet veriyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu