Video

İş Konuşmayalım – Uğur Sennaroğlu

Türkiye’nin dijital liderlerini daha yakından tanımak için başlattığımız “İş Konuşmayalım” video serimizin 1. bölümü yayında!

Insider’ın yepyeni konsepti “İş Konuşmayalım” yayında! İş dünyasına yön veren isimleri iş hayatları dışında daha yakından tanımak için Insider Türkiye Direktörü Kerem Bozokluoğlu ile kaydettiğimiz video serisinin ilk konuğu ise Vodafone Head of Marketing & E-Commerce Uğur Sennaroğlu. Kendisi ile iş konuşmadığımız keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. İyi izlemeler!

Uğur Sennaroğlu Kimdir?

Uğur Sennaroğlu Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan sonra Denizbank’ta Yazılım Mühendisi olarak kariyerine başladı. Denizbank’tan başka şu anda dünya çapında 20 banka tarafından kullanılmakta olan bir bankacılık platformunun geliştirilmesinde önemli rol oynadı. Daha sonra, dijital projeler bölümüne geçti ve Facebook’un dünyadaki ilk bankacılık uygulaması olan Facebook Bankacılık projesini geliştiren ekibin içinde yer aldı. Bir yıl kadar dijital yazılım projelerini yönettikten sonra Denizbank Dijital Bankacılık Bölümü Bulut Bankacılık Platformları ve Dijital Ödeme Sistemleri Bölüm Başkanı olarak atandı. Garanti Bankası Dijital Ürün ve İş Geliştirme Yöneticisi olarak görev aldıktan sonra Vodafone’a geçen Sennaroğlu, Nisan 2020’den bu yana Vodafone’un Head Of Marketing & E-Commerce’ı olarak görev yapıyor.

Kerem Bozokluoglu

Kariyerime Vatanbilgisyar'da Online satışların arttırılması ve organize edilmesi çalışmalarını yaparak başladım 8 yıllık Vatanbilgisayar deneyimimden sonra Mediamarkt Türkiye ekibinde Dijital Marketing ve Web Sitesi kampanya yönetimi ekibinin başına geçtim. 3 yıllık Mediamarkt serüvenin ardından Türkiye'nin en önemli teknoloji firmalarından biri olan Insider'da Stratejik Hesap Yöneticisi olarak yeni bir maceraya başladım. 2014 yılından bu zamana kadar Türkiye de bir çok firmanın başarı hikayesinde yol alma fırsatım oldu. Şu anda Türkiye Ülke Müdürü olarak 40 kişilik bir ekiple 300 den fazla firmaya kişiselleştirme, dönüşüm iyileştirme ve kullanıcı alışkanlıklarına göre performans yönetimi konusunda hizmet veriyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu