Video
Trend

İş Konuşmayalım – Pelin Aydoğdu

Türkiye’nin dijital liderlerini daha yakından tanımak için başlattığımız “İş Konuşmayalım” video serimizin 3. bölümü yayında!

Bu bölümde Pelin Aydogdu (Chief Marketing Officer, Danone Specialized Nutrition) Insider Türkiye Direktörü Kerem Bozokluoglu‘nun işten bağımsız, eğlenceli sorularını yanıtladı. Aydoğdu’nun en sevdiği film, para kazandığı ilk işi, en faydalı bulduğu uygulamalar ve çok daha fazlasını bu bölümde bulabilirsiniz.

Kerem Bozokluoglu

Kariyerime Vatanbilgisyar'da Online satışların arttırılması ve organize edilmesi çalışmalarını yaparak başladım 8 yıllık Vatanbilgisayar deneyimimden sonra Mediamarkt Türkiye ekibinde Dijital Marketing ve Web Sitesi kampanya yönetimi ekibinin başına geçtim. 3 yıllık Mediamarkt serüvenin ardından Türkiye'nin en önemli teknoloji firmalarından biri olan Insider'da Stratejik Hesap Yöneticisi olarak yeni bir maceraya başladım. 2014 yılından bu zamana kadar Türkiye de bir çok firmanın başarı hikayesinde yol alma fırsatım oldu. Şu anda Türkiye Ülke Müdürü olarak 40 kişilik bir ekiple 300 den fazla firmaya kişiselleştirme, dönüşüm iyileştirme ve kullanıcı alışkanlıklarına göre performans yönetimi konusunda hizmet veriyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu