Video

Y Combinator Türkçe İçerik

Duydunuz mu? Y Combinator Videoları Artık Türkçe

Insider ülkemizden daha fazla girişim çıkabilsin diye dünyanın en büyük girişim okulu olan Y Combinator’ın eğitim videolarını Türkçe’ye çevirerek YouTube kanalında yer vermeye başladı. Her hafta yepyeni bir video serisi Insider Türkiye YouTube kanalında sizleri bekliyor olacak abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmazsanız size her hafta yeni bir video geleccektir. Elon Musk, Mark Zuckerberg gibi birçok isimden girişimciliği öğrenmek istiyorsanız hemen abone olun; A’dan Z‘ye girişim kurmanın her adımının konuşulacağı bu eğitici videolar serisini kaçırmayın.

Y Combinator ABD merkezli girişim hızlandırma programı ve şirketi. Ağustos 2015 itibarı ile Y Combinator tarafından desteklenen 940 farklı girişimin toplam değerlemesi 65 milyar doları geçmiştir.

Bu Video da Ne var

Mühendis, endüstriyel tasarımcı, teknoloji girişimcisi, ve hayırsever olan Elon Musk bu röportajında geleceği dönüştürecek en önemli teknolojiler, girişimcilik ve yönetim konuları, yapay zekanın doğru kullanımı ve kendi girişimcilik hikayesi hakkında önemli bilgiler sunuyor.

Elon Musk Y Combinator
Elon Musk – Y Combinator Türkçe İçerikler

Musk aynı zamanda Mars’ta bir koloni oluşturmak için kurulan SpaceX’in kurucusu, CEO’su ve mühendislik ile tasarım ofisleri şefi; erken yatırımcı, Tesla, Inc.’in CEO’su ve ürün mimarı; geleceğin ulaşım alternatiflerini hayata geçiren The Boring Company’nin kurucusu; insan beyni ile bilgisayarın birleştirilmesini amaçlayan Neuralink’in kurucu ortağı; kar amacı gütmeyen yapay zeka araştırma şirketi OpenAI’nin kurucu ortağı ve ilk eş-başkanıdır. 2019’da, Forbes’un yayımladığı “Dünya’nın En Yenilikçi İnsanları” listesinde ilk sırada yer aldı. Ocak 2021’in ilk haftası Musk, Jeff Bezos’u geçerek yaşayan en zengin kişi oldu.

İlgili Makaleler

Kerem Bozokluoglu

Kariyerime Vatanbilgisyar'da Online satışların arttırılması ve organize edilmesi çalışmalarını yaparak başladım 8 yıllık Vatanbilgisayar deneyimimden sonra Mediamarkt Türkiye ekibinde Dijital Marketing ve Web Sitesi kampanya yönetimi ekibinin başına geçtim. 3 yıllık Mediamarkt serüvenin ardından Türkiye'nin en önemli teknoloji firmalarından biri olan Insider'da Stratejik Hesap Yöneticisi olarak yeni bir maceraya başladım. 2014 yılından bu zamana kadar Türkiye de bir çok firmanın başarı hikayesinde yol alma fırsatım oldu. Şu anda Türkiye Ülke Müdürü olarak 40 kişilik bir ekiple 300 den fazla firmaya kişiselleştirme, dönüşüm iyileştirme ve kullanıcı alışkanlıklarına göre performans yönetimi konusunda hizmet veriyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu