Video

İş Konuşmayalım – Ramazan Altınay

Insider Türkiye ile birlikte organize ettiğim İş Konuşmayalım’ın etkinliğinin 2. Sezonu ikinci bölümü yayına girdi. Bu serinin 2.bölümünde N11 Cheief Supply Chain Officer ve Türkiye ETID kurulu üyelerinden Ramazan Altınay programımızın geleneksel sorularına cevap verdi. Ramazan Altınay’ı yataktan kaldıran motivasyonu, gençlere ve ekibindeki insanlara dokunduğu özellikleri, Amerika’daki polis hikayesi ve neler yaşadığı gibi detaylar ilgi çekiciydi.

İş Konuşmayalım’ın 2. Sezonunda yenilikler bulacaksınız. Bunlardan ilki olan 3’lük bölümü oldukça eğlenceli geçiyor. Son saniye soruları ile 5 saniye içinde cevaplar vermeye çalışan konuklarım her attıkları üçlük için puan kazanacaklar ve sezon sonunda en çok puanı alanlar sürpriz bir hediye ile karşılaşacak.

2. Sezon 2. Bölümde Neler Konuştuk

  • Ramazan Altınay Kimdir?
  • Ramazan Altınay’ı yataktan kaldıran motivasyonu nedir.
  • Telefonunda hangi mobil uygulamaları kullanıyor.
  • 15 yıl önceki kendisine hangi videoyu çekip gönderirdi?
  • Kendindeki en tuhaf özellikleri nelerdir?
  • Gezdiği ülkelerde başına gelen en ilginç hikayesi neydi?

Ramazan Altınay Kimdir?

N11 Tedarik Zincirinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam ediyor. Altınay, Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği ve Sabancı Üniversitesi Executive Development Unit yüksek lisansına sahip. Siyah Beyaz renklere gönül veren Altınay, Evli ve 3 çocuk babası.

20 yıla yakın süredir iş hayatına aralıksız devam eden Razaman Altınay TNT, Havi ve N11 şirketlerinde farklı kategorilerde görevler üstlendi. 2021 Yılında ETID derneğinin de bir üyesi olarak katılan Altınay E-Ticaret sektöründe bir çok alanda aktif ve konferanslara katılım gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bakalım bir sonraki konuğumuz kim olacak? İş Konuşmayalım’ın yeni bölümlerinden haberdar olmak için Insider Türkiye YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Kerem Bozokluoglu

Kariyerime Vatanbilgisyar'da Online satışların arttırılması ve organize edilmesi çalışmalarını yaparak başladım 8 yıllık Vatanbilgisayar deneyimimden sonra Mediamarkt Türkiye ekibinde Dijital Marketing ve Web Sitesi kampanya yönetimi ekibinin başına geçtim. 3 yıllık Mediamarkt serüvenin ardından Türkiye'nin en önemli teknoloji firmalarından biri olan Insider'da Stratejik Hesap Yöneticisi olarak yeni bir maceraya başladım. 2014 yılından bu zamana kadar Türkiye de bir çok firmanın başarı hikayesinde yol alma fırsatım oldu. Şu anda Türkiye Ülke Müdürü olarak 40 kişilik bir ekiple 300 den fazla firmaya kişiselleştirme, dönüşüm iyileştirme ve kullanıcı alışkanlıklarına göre performans yönetimi konusunda hizmet veriyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu